O nas

Kim jesteśmy?

   Biuro podróży Mistral Travel stawia sobie ambitne cele i realizuje je krok po kroku. Naszą siłą są wysokie kwalifikacje, kreatywność, pasja i odwaga w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Turystyka to nasze hobby. Chcemy spełniać marzenia naszych klientów.

   Naszą misją jest ciągłe doskonalenie jakości naszych usług, podnoszenie kwalifikacji, aby zaspokoić najbardziej wysublimowane oczekiwania naszych klientów. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, sieci kontrahentów i partnerów na całym świecie oraz własnych doświadczeń podróżniczych, aby tworzyć wyjątkowe i niebanalne programy.

 

Co oferujemy?

   Oferujemy szeroki wybór wycieczek z całego świata. Nasza oferta jest przeznaczona dla tych, którzy kochają spędzać urlop opalając się na plaży ale również dla osób, które preferują aktywną formę wypoczynku. Strategia naszej działalności to idealne przeczytanie potrzeby naszego klienta aby móc zaoferować Mu to, czego oczekuje od swojego wymarzonego wypoczynku. Dlatego u nas każdy znajdzie szybko i łatwo dokładnie to czego szuka!

 

Postępowanie i wiarygodność

   Wierzymy w uczciwość i działamy zgodnie z zasadami uczciwej konkurencji i regułami prawa. Prowadząc swoją działalność przestrzegamy najwyższych standardów biznesowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi i zaufanymi biurami podróży, co zapewnia naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wakacji.

 

Bezpieczeństwo

  Dbanie o bezpieczeństwo danych naszych Klientów w trakcie procesu rezerwacji i dokonywania płatności jest dla nas priorytetem.